Ürünleriniz egaranti ile güvende

Arayınca bulamadığınız tüm belgeler artık egaranti'de

Veri

Taahhüdümüz Güvenlik & Gizlilik

Kullanıcıya ait bilgilerin gizliliği ile güvenliğinin sağlanması ve kullanıcının uygulama üzerinden sunulan hizmetlerden en iyi şekilde faydalanması şirketimizin önceliklerinden biridir. Kişisel verilerin gizliliğinin korunması şirketimizin kişisel verilerin gizliliği ve güvenliği hususundaki hassasiyetinin bir gereği olmasının yanı sıra, ilgili mevzuat hükümleri uyarınca aynı zamanda yasal bir yükümlülüğüdür. Kullanıcıya ait bilgilerin korunması ve mevzuata uygun davranma konusunda azami özen gösterilmesine dair yaklaşımımız çerçevesinde, tüm ortaklarımız, yetkililerimiz ve personelimizin bu konuda gereken hassasiyeti en yüksek düzeyde göstermesi sağlanmaktır. Bunun için şirketimizde gerekli tedbirler alınmakta ve yürütülen her türlü süreçte kullanıcı bilgilerinin korunması hususu önemle göz önünde bulundurulmaktadır. Kullanıcının şirketimizle paylaştığı bilgiler, bu politikada, kullanım koşulları ve üyelik sözleşmesinde veya uygulama içerisinde belirtilen şartlar, politikalar ve amaçlar dışında kullanılmamaktadır. Kullanıcının onayı veya kanuni bir zorunluluk olmadığı müddetçe, üçüncü kişiler ile paylaşılmamaktadır.


Güvenlik

Şifreleme

egaranti'ye ve egaranti'den gönderilen tüm veriler transit olarak şifrelenir. Web sitemiz, uygulamamız ve api'mız TLS / SSL üzerinden sunulmakta ve Qualys SSL laboratuvarlarında A+'ya ulaşmaktadır. Ayrıca tüm verileri endüstri standardı AES-256 ile şifreliyoruz.

Bulut Altyapısı

egaranti hizmetleri ve verileri, Kod olarak Altyapı süreçleri kullanılarak yönetilen, sertleştirilmiş bulut altyapısı içinde barındırılır. Sağlam izleme ile iki kullanılabilirlik bölgesi üzerinde çalışıyoruz. Amazon Web Services (AWS) birincil bulut sağlayıcımızdır.

Doğrulama

egaranti, müşterilerimizi ve verilerini korumak için hem kullanıcılarımız hem de çalışanlarımız için güçlü kimlik doğrulaması uygular. Ürüne ve tüm dahili sistemlerimize erişmek için çok Faktörlü Kimlik Doğrulama (MFA) zorunludur.

Bağımsız Güvenlik Testi

egaranti, güvenlik denetimlerimizi endüstri standartlarına göre test ederek bağımsız üçüncü taraflarca düzenli güvenlik açığı taraması ve sızma testlerinden geçer. Ayrıca tüm çalışanlarımız düzenli bilgi güvenliği eğitimini tamamlamaktadır.

Herhangi bir sorunuz varsa veya daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen e-posta gönderin. destek@egaranti.com

x Sahip olduğunuz ürünlerin markalarına, garanti belgelerini egaranti ile vermelerini söyleyin.
Tweet Oluştur