Sıkça Sorulan Sorular

Firmalar için

Firmalar, ürünlerinin garanti süreçlerini kolay , hızlı ve sistematik olarak kontrol edebildiği ve gelir elde edebildiği bulut tabanlı web uygulamasıdır.

Menü kısmında yer alan, demo talep et sayfasından başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Detayları sizlere bildiriyor olacağız.

Uygulamamız web sitenizle veya satış kontuarı ile dakikalar içinde bütünleşir.

Ürünlerin garanti süreçlerini takip edilebilmesini sağlayan panel ile birlikte sistem üzerinde satın alım sonrası ek garanti sunarak gelir elde edebiliyorsunuz.

Öncelikle üretici yada ithalatçı bir firma olmanız gerekiyor.
Garanti belgesi vermesi zorunlu olan tüm firmalar ürünlerinin garantilerini egaranti.com üzerinden sağlayabilir.

Tüketiciler için

egaranti, tüketiclerin garanti süreçlerini tek hesaptan yönetebilmeleri için firmalara bulut tabanlı çözümler sunan web uygulamasıdır.

Telefon numarası, mail adresiniz ile tüketici giriş sayfasında sisteme üye olabilir ve hesabınızı aktifleştirebilirsiniz.

Onaylı ürünler, satın alım esnasında üretici veya ithalatçı firmanın tam otomatize bir şekilde egaranti.com üzerinden gerçekleştirdiği
onaylı süreçtir.
Onaysız ürünler ise, firmalar tarafında herhangi bir geçerliliği bulunmayan, sadece garanti belgelerinizi dijital ortamda saklamanıza olanak sağlayan bir süreçtir.

Ürünlerinize garantiyi, üretici veya ithalatçı firma sağlar.
egaranti, satın alım sonrası bu süreci hem tüketici hem de firma adına dijital ortamda yönetilmesine olanak sağlar.

egaranti, tüketiclerin garanti süreçlerini tek hesaptan yönetebilmeleri için firmalara bulut tabanlı çözümler sunan web uygulamasıdır.

Herhangi bir sorunuz varsa veya daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen e-posta gönderin. destek@egaranti.com

x Sahip olduğunuz ürünlerin markalarına, garanti belgelerini egaranti ile vermelerini söyleyin.
Tweet Oluştur